Supertronic

je přístroj na měření energetického stavu akupunkturních drah orgánů (dle Dr. Volla - 1909 - 1989). Naměřené hodnoty ukazují, zda v tom kterém orgánu či tkáni probíhá zánět, zda jsou podrážděné, oslabené či v plné síle. Optimální je tuto metodu využít jako preventivní, ovšem lze ji aplikovat i v případě probíhajících zdravotních problémů, jen je třeba vědět, že ne vždy je každý doplněk stravy, jakkoli přírodní, vhodné použít. Mám tím na mysli případnou nevhodnou kombinaci s některými alopatickými léky. Tehdy je dobré počkat, až klient využívá léky předepsané odborným lékařem, pak provést měření a vytestovat vhodný doplněk stravy, který podpoří regeneraci a vyčištění organismu. Možností je celá řada. 

Od října 2018, kdy jsem jsem s radostí přijala nabídku Soni Štrupové, mě každé úterý můžete potkat v Klubu Energy v Mánesově ulici 11 v Praze 2, kam se můžete objednat na měření nebo na konzultaci. Pokud za mnou budete chtít přijít do Mánesovy ulice, objednávejte se na telefonním čísle: 224 934 642. Pokud mě budete chtít navštívit v Litevské ulici, pak využijte kontakt uvedený na mých stránkách. Ceny za měření jsou v obou případech stejné.

Jak se na měření připravit? Nijak výjimečně. Dráhy se měří na prstech rukou a nohou - ten den proto vynechte krém, pokud jste zvyklí jej používat. Bezprostředně před měřením by bylo dobré vynechat ostrá jídla, kávu, černý nebo zelený čaj. Pokud užíváte přípravky Energy, vhodná doba na měření je buď v týdenní pauze mezi užíváním, ještě lépe pak po využívání přípravku. V neposlední řadě si promyslete, jaké máte zdravotní problémy, máte-li nějaké, zda jste v minulosti prodělali nějaké závažné onemocnění, úraz či operační zákrok.