Co vás u mě čeká

Samozřejmě respektuji přání klienta, pokud je rozhodnut pro konkrétní zůsob práce na svém problému. Všechny metody, kterými pracuji, spolu v podstatě souvisejí, patří do oblasti energetické psychologie. Někdy bývá problémů víc, začínáme vždy tím, který je v tu chvíli nejpalčivější. Pokud klient souhlasí, vybereme produkt nebo esenci, které naši práci vhodně doplní - v omezeném množství mám produkty Energy a esence k dispozici, stejně tak si je může klient pořídit sám. Je samozřejmostí, že průběh terapie a její témata zůstávají mezi mnou a klientem, stejně tak je samozřejmostí to, že se nepouštíme do ničeho, s čím klient nesouhlasí - všechno má totiž svůj čas. Pracuji i s dětmi - sezení s nimi trvá přibližně 60 minut. Délka sezení s dospělými je různá, zpočátku sezení trvá déle - cca dvě hodiny, postupně se doba zkracuje - to je samozřejmě individuální. 

 

EFT, Metamedicína, Matrix Reimprinting, NLP, TLT, ACE....

Je možné, že k odstranění jednoho problému bude stačit jedno sezení. Při chronických problémech a potížích je nutné absolvovat sezení vícekrát. Volba je na každém klientovi. Doba sezení se pohybuje od jedné do dvou hodin. 

 

Kraniosakrální osteopatie

Klient leží na lehátku, oblečený a přikrytý, lehkými a přesně cílenými doteky je jeho tělo stimulováno k tomu, aby se zbavilo těch obtíží, jejichž čas právě nadešel. Je vhodné absolvovat nejméně dvě ošetření, neboť při tom prvním se klient většinou není schopen uvolnit. Není-li klient schopen ležet, lze ošetření provádět i vsedě. Ošetření je vhodné pro dospělé i děti jakéhokoli věku. Pracuji i s novorozenci - nejčastějším důvodem jejich ošetření bývá porodní trauma.

Měření přístrojem Supertronic

Dráhy se měří na pravé a levé ruce a obou nohách (na prstech). Klient by před měřením neměl pít kávu a silný čaj, a dovoluje-li to jeho zdravotní stav, neužít ani léky, které by mohly výsledky měření ovlivnit. Dále je potřeba ten den nepoužít krém na ruce a nohy, protože i to výrazně ovlivní naměřené hodnoty. Měření je vhodné zejména jako součást prevence, ale samozřejmě i v případech obtíží - fyzického i psycického charakteru - lze vytestovat přípravek, který podpoří návrat k co možná ideální psychické a fyzické rovnováze.