Esence

"Objevení" internetového obchodu s esencemi z celého světa, který vedou manželé Kaiserovi, mi otevřelo dveře do světa, který mě přitahoval a přitahuje už léta. Znala jsem Bachovy esence, se kterými jsem pracovala zejména pro svou potřebu a potřeby mých známých. K "bachovkám", se kterými také pracuji, přibyly ještě orchidejové esence a esence Spirit-in-Nature, které příležitostně doplňuji ještě esencemi dalších výrobců, zejména květovými esencemi firmy Mamboya. 
Přibývají pozitivní ohlasy a zkušenosti, samozřejmě je i sama zkouším a s nadšením se připojuji. V kombinaci s dalšími technikami lze opravdu poměrně rychle docílit úlevy, stejně tak je možné "jen" užívat esence... Změny probíhají "evolučním" způsobem, není nutné procházet fází utrpení a bolesti, aby se problém odstranil. 
Uvedené esence a ještě mnoho dalších si můžete objednat přímo na stránkách www.e-esence.cz - pokud si nejste jistí výběrem, Kaiserovi vám rádi poradí, případně se můžete domluvit na konzultaci se mnou. 
 
Bachovy květové esence 
 
  • Jedná se o ucelenou řadu 38 esencí a jedné směsi (tzv. Krizové esence - Rescue Remedy), které lze užívat jednotlivě i různě kombinovat
LTO - Living Tree Orchid 
  • Orchidejové esence mohou jemně a účinně podpořit metody, kterými pracuji. V případě souhlasu klienta je mohu poskytnout už při terapeutickém sezení.
  • Ti, kteří mají z jakéhokoli důvodu obavy či nechuť pracovat prostřednictvím EFT a dalších metod, mohu nabídnout esenci jako alternativu - zkrátka spolu vybereme tu aktuálně nejvhodnější.
  • počet orchidejových esencí se mění - přibývají další, ať už jednodruhové či směsi
Esence Spirit-in-Nature
  • Jedná se o dvacet esencí vyrobených z květů ovoce a zeleniny
  • Lze je použít na konkrétní problémy, nebo jako esence podporující harmonizaci kladných stránek naší osobnosti a odstranění těch negativních, které nám v určité etapě našeho života mohly sloužit, ale v současnosti nás spíše blokují
V případě zájmu mě můžete kontaktovat - nejlépe prostřednictvím e-mailu.